Sme školou, ktorá dáva príležitosť všetkým. Vytvárame priestor, kde si každý môže nájsť svoje miesto, kde rôznorodosť nie je prekážkou, ale výzvou. Dôkazom toho sú aj žiaci odboru mäsiar lahôdkar/mäsiarka lahôdkarka, ktorí študujú v duálnom vzdelávaní a odborný výcvik vykonávajú v rimavskosobotskej spoločnosti Tauris, a.s. Práve táto spoločnosť je nominovaná a uchádza sa o získanie ocenenia Roma Spirit 2023. Záznam galaprogramu, v ktorom budú odovzdané ocenenia 15. ročníka bude vysielaný 9. decembra o 20:35 na RTVS.

Pozrime si našich majstrov a súčasných, ale aj bývalých žiakov, ktorí každý deň dokazujú, že keď sa chce, všetko sa dá.

Klikni na obrázok a môžeš si pozrieť reklamné video Roma Spirit 2023, kde  v kategórii Spoločnosť a zamestnávateľ súťažili aj naši mäsiari lahôdkari v rámci odborného výcviku v Taurise, a.s.

sostap roma spirit