V sobotu  21.8. 2021 niektorí zamestnanci SOŠTaAP prežili zaujímavý deň v obci Čierny Potok, kde reprezentovali našu školu. V Čiernom Potoku v rámci dňa obce organizovali TRAKTORIÁDU, na ktorej sme predstavili školský traktor Fendt 311. O jeho prepravu a prezentáciu sa staral majster odborného výcviku pán Štefan Tóth. Aby sa škola dostala obyvateľom okresu čo najviac do povedomia, prezentovali sme aj výrobky našej cukrárenskej dielne, ktoré návštevníkom akcie veľmi chutili. O fotodokumentáciu pre školu sa staral Ing.Ivan Herčko. Túto „pracovnú sobotu“ nám spríjemňoval pekný kultúrny program obyvateľov obce: dožinkový sprievod, vystúpenie detí a folklórneho súboru Háj, vystúpenie šermiarov RICASSO. Spestrením dňa bola aj súťaž v pílení dreva pod názvom „Čiernopotocká bruchačka“.  Aby sme neumreli od hladu, obyvatelia obce podávali tri druhy guľášu, pampušky, kysnuté záviny a množstvo zákuskov.

Záujem mali malí aj veľkí.

Postarali sa o nás naši kolegovia - rodáci z obce.

Ing. D. Vašová