Piatok 15. mája 2026 bol na našej škole výnimočným a emotívnym dňom. Žiaci IV.S a IV.CR triedy oficiálne ukončili vyučovací proces v stredoškolských laviciach a symbolicky sa rozlúčili so školou, ktorá bola niekoľko rokov súčasťou ich každodenného života. Po posledných triednických hodinách opustili brány školy a pred mladými maturantmi teraz stojí posledná veľká výzva – ústne maturitné skúšky. Trieda IV.S umiestnila svoje maturitné tablo v centre Rimavskej Soboty, v priestoroch drogérie Teta. Tablo žiakov IV.CR si verejnosť môže pozrieť na Hlavnej ulici v predajni pánskych odevov. Našim maturantom držíme palce pri zelenom stole a prajeme im veľa šťastia, úspechov a správnych rozhodnutí v ich budúcich profesijných aj osobných životoch.

Triedni učitelia: Ing. Ivan Herčko a Ing. Ladislav Farkas