Dňa 16. 4. sme sa v Banskej Bystrici zúčastnili bowlingového turnaja Rady ZO OZ PŠaV ZSŠ BB, TN, ZA, kde sa stretla silná konkurencia až 11 tímov. Od prvých hodov bolo jasné, že nás čaká náročný súboj – o každý bod sme museli tvrdo bojovať a nič nebolo zadarmo. Náš tím v zložení T. Brozman, J. Barto, M. Hriň a O. Hriň však ukázal odhodlanie, tímového ducha a presnú mušku, vďaka čomu sme si napokon vybojovali výborné 2. miesto a postup na celoslovenkú súťaž.