V dňoch 15-17. júna sa v Rimavskej Sobote uskutočnilo finálne kolo XXX. ročníka recitačnej súťaže Mihálya Tompu. Ľudovít Danyi, nesmierne nadaný žiak I.CR triedy spomedzi sedemnástich najlepších súťažiacich z celého Slovenska sa umiestnil v krásnom striebornom pásme, a navyše získal aj cenu poroty. Lajcsi, sme na teba nesmierne pišní, a dúfame, že aj v budúcom školskom roku sa budeme môcť tešiť z tvojich úspechov. Gratulujeme!

Június 15-17. között ismét megrendezésre került Rimaszombatban a már legendás Tompa Mihály verseny, immáron XXX. évada. Danyi Lajos, a rendkívül tehetséges I.CR osztályos tanulónk az ország tizenhét legjobb prózamondója között ezüstsávos besorolást ért el, és ráadásul a zsűri különdíját is kiérdemelte. Lajcsi, nagyon büszkék vagyunk rád, és reméljük, a következő iskolaévben is izgulhatunk érted a versenyeken és veled együtt örülhetünk a sikereidnek! Gratulálunk!